6 Supkoppar i förgylld mässing, design Pierre Forssell, Skultuna Messing, höjd 30 mm, Ø60 mm, samtliga märkta undertill i botten, fint bruksskick, originalschatull medföljer.
Auktnr | SE61.20240503.A21761 |
Kontor | Eskilstuna |
Utropspris | 600 kr |
Stänger | 2024-05-03 11:40:00 |
Provision | 90 kr |
Frakt | 129 kr |